Turbinų remontas ir diagnostika


UAB ТurboOST techninio centro specializacija – variklių turbokompresorių remontas.

Variklių su turbina diagnostika gerokai sudėtingesnė ir reikalauja tiksliai laikytis eksploatacijos ir techninės priežiūros taisyklių. Turbo įpūtimo sistemos diagnostika leidžia išsiaiškinti turbinos gedimo priežastis ir jas pašalinti. Turbinos tarnavimo trukmė labai priklauso nuo ją keičiančio specialisto kvalifikacijos. Turbina turi būti išmontuojama ir įmontuojama laikantis automobilio gamintojų reikalavimų, papildomai tikrinant variklio sistemas, veikiančias turbinos darbą.


TURBINŲ DIAGNOSTIKA

Turbinos diagnostika atliekama kompiuterinių stendu SYNTHESIS-M

Prieš remontą yra būtina atlikti tinkamą turbinos diagnostiką, nes priešingu atveju galima pradėti remontą ne nuo tos dalies ar detalės, kurios reikia, arba gali būti praleisti didesni nei tikėtasi gedimai. Dėl tokio aplaidumo, kuris dažnai pasitaiko asmenims remontuojantiems automobilius garaže, variklis gali tinkamai nebeveikti arba jam gali būti padaroma dar didesnė žala. Pasitaiko atvejų, kada atrodo, kad automobilis pataisytas, tačiau sugenda net nespėjus išvažiuoti iš garažo. Būtent todėl yra svarbu automobilį vežti pas specialistus, kurie gali patikrinti, ar bus taisoma reikiama dalis.

Atvykus į TurboOst servisą, pirmiausia bus atliekama pirminė patikra. Jos metu bus atliekama išsami variklio kompiuterinė diagnostika. Taip yra daroma, nes jeigu sugedo turbina, gali būti, kad yra ir variklio tam tikras gedimas. Todėl atliekant variklio diagnostiką, galima tiksliau nustatyti įvairius gedimus, bei surasti, kaip jie atsirado.

Kuomet yra atliekama variklių ir turbinų diagnostika, svarbu juos patikrinti esant skirtingiems apkrovimo lygiams. Tam tikra diagnostikos dalis yra vykdoma automobiliui važiuojant. Toks diagnostikos būdas leidžia patikslinti surastus gedimus, jų priežastis, bei leidžia greičiau rasti būdus joms pašalinti.

Jeigu nesate tikri, ar reiktų vežti automobilį patikrinti ir ar Jums yra reikalinga turbinos diagnostika, galite stebėti išmetamojo vamzdžio dūmų spalvą. Jei pastebėjote mėlyną arba baltą spalvą, arba girdite nuolatinį cypimą, pamatėte, kad varva alyva, didelė tikimybė, kad Jūsų automobilį prireiks taisyti, taigi ir atlikti diagnostiką. Prireikus turbinos diagnostikos paslaugų, galite būti tikri, kad aukštos kokybės tikrinimą gausite UAB „TurboOst“ servise. Ten Jūsų automobiliui bus atliekama pirminė diagnostika pagal kurią bus nustatoma, kokie gedimai pastebėti, bei surasti visi tinkami taisymo būdai.