Mikroautobusu remontas


Mikroautobusai yra atskira transporto priemonių kategorija. Pagal paskirtį jie skirstomi į krovininius, krovininius-keleivinius ir keleivinius. Paskutinė automobilių klasė apima mikroautobusus ir autobusus, kurių talpa neviršija 25 vietų. Mažosioms įmonėms mikroautobusas yra nepakeičiamas asistentas.

 Pagal savo dizainą mikroautobusai kuriami ant mažų sunkvežimių ar lengvųjų automobilių važiuoklės. Skirtingi pagrindo ilgio, stogo aukščio, pasirinkimo galimybių ir salono įtaisų variantai – visa tai daro mikroautobusus pritaikytus bet kokiai užduočiai. Platus pasirinkimas atsižvelgiant į variklio galią, sustiprintą dizainą, ekonomiškumą ir puikų važiavimo efektyvumą – tai nėra išsamus mikroautobusų pranašumų sąrašas.

„Turboost“ specializuojasi įvairių importuotų mikroautobusų techninės priežiūros ir remonto darbuose.

Mūsų techniniame centre „Turboost“ yra naujausia diagnostikos ir remonto įranga, taip pat specializuoti įrankiai, reikalingi profesionaliems ir šiuolaikiškiems mikroautobusų remonto būdams. Visa tai leidžia kokybiškai ir per trumpiausią laiką atlikti pagrindinius mikroautobusų remonto darbus.


Mikroautobusų priežiūra

Mikroautobusus reikia remontuoti ir prižiūrėti bent jau taip dažnai, kaip ir kitas transporto priemones.

Dėka reguliarios diagnostikos, laiku imantis priemonių dabartiniam remontui, keičiant kas 8-10 tūkstančių km. alyvą ir visus filtrus, mikroautobuso tarnavimo laikas žymiai pailgėja be didelių išlaidų.


Mikroautobusų techninė priežiūra turi apimti diagnostiką:

valdymo blokas;

temperatūros jutikliai;

alyvos lygis;

filtro būsenos;

variklio veikimas naudojant modernią įrangą ir kompiuterines technologijas.

Be to, mechanikas turi įvertinti įpurškimo sistemos ir uždegimo sistemos veikimą. Pakabos pažeidimas yra gana dažna įvairių markių mikroautobusų problema.

Norėdami įvertinti šios mikroautobuso dalies būklę, jums reikes:

amortizatorių patikrinimas;

šarnyrų patikrinimas;

įvorių/sailent blokų patikrinimas;

vairo traukių patikrinimas.

Yra žinoma, kad transporto priemonės saugumas tiesiogiai priklauso nuo stabdžių sistemos veikimo – stabdžius reikia reguliariai tikrinti.

Todėl mikroautobusų priežiūra taip pat turėtų apimti stabdžių įvertinimą:

Automobilio stabdžių trinkelės;

Stabdžių diskai;

būgnai;

stabdžių sistemos nuotėkis.

Jei gedimai yra nedideli, atliekama įprastinė priežiūra. Skambinkite mums telefonu +370 612 15555; arba +370 612 07777 Pasakykite meistrui automobilio markę, gedimo pobūdį ir jums paskirs patogią atvykimo dieną ir valandą.