Autodiagnostika


Automobilių diagnostika yra neatsiejamai privaloma visiems automobiliams. Transporto priemonės tikrinimo kompleksas leidžia iš anksto nustatyti dalių susidėvėjimą, sureguliuoti atskirų sistemų veikimą, užkirsti kelią gedimams, taip pat nustatyti pašalinio triukšmo atsiradimo priežastį variklio veikimo metu.

Dažniausiai autodiagnostika yra reikalinga, kai prietaisų skydelyje atsiranda klaidų arba kai nustatomos maitinimo bloko veikimo problemos. Kompiuterinė automobilio variklio diagnostika yra tikras būdas išvengti nenumatytų variklio gedimų ir nustatyti paslėptus gedimus.

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė specialių jutiklių, kurie fiksuoja daugelio transporto priemonių sistemų veikimą. Juos reikia prižiūrėti ir kontroliuoti. Gana sunku atlikti savarankišką automobilio diagnozę, be to, jums reikia specialios kompiuterinės įrangos ir programų, taip pat patirties ir profesinių žinių.

Autodiagnostika yra svarbi procedūra, kurios reikia kiekvienam automobiliui. Apie šios procedūros svarbą galima diskutuoti ilgai, tačiau svarbiausia yra tai, kad nuo to priklauso vairuotojo, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumas. Ir, žinoma, viso automobilio sveikata, kuriai reikia reguliariai tikrinti visas sistemas ir komponentus.


Ši procedūra turi daug privalumų, įskaitant:

Didelis gautų rezultatų tikslumas;

galimybė patikrinti visas sistemas per trumpą laiką;

maža procedūros kaina;

net nedidelių pažeidimų, įskaitant žarnų plyšimą, alyvos tarpiklius, nuotėkius, nustatymas;

gauti išsamią problemų pobūdžio ataskaitą ir galimas jų pašalinimo galimybes;

variklio sistemų diagnostika leidžia patikrinti degalų tiekimą, valdymo blokus ir daug daugiau.


Kada reikalinga automobilio diagnostiką:

Prieš planinę techninę apžiūrą;

Jei aptinkamas variklio, pakabos, elektros, pavarų dėžės veikimo sutrikimas;

Suvartojama per daug kuro ar alyvos;

Jei prietaisų skydelyje užsidega klaidų valdymo lemputės;

Po avarijos;

Prieš perkant naudotą automobilį.


Automobilių kompiuterinės diagnostikos tipai:

Kompiuterinė variklių sistemų diagnostika

Važiuoklės (pakabos) tikrinimas

Automobilio elektrinė diagnostika Mūsų patyrę diagnostikos specialistai atpažins visas esamas automobilio problemas ir tikrai padės rasti geriausią sprendimą.