Padangų montavimas, balansavimas


„Turboost“ vykdo lengvųjų automobilių, visureigių ir vidutinių sunkvežimių ratų montavima ir balansavimą Vilniuje. Mūsų centre yra modernus balansavimo stendas. Tai leidžia subalansuoti skirtingų standartinių dydžių ratus nuo R12 iki R22. Proceso automatizavimas garantuoja aukštą darbo tikslumą ir efektyvumą. Sužinoti paslaugos kainą, užsiregistruoti transporto priemonės diagnostikoje galite telefonu.


KAIP NUSTATYTI RATŲ GEDIMĄ

Ratų balansavimas yra veiksmas, kuris paprastai atliekamas planuojamo sezoninio padangų keitimo metu. Pašalinus disbalansą, pasiekiamas sklandus automobilio važiavimas, užtikrinamas vairuotojo ir keleivių patogumas kelionės metu. Transporto priemonė tampa manevringesnė, paklusnesnė, todėl važiavimas dideliu greičiu tampa saugesnis.

Nesubalansuotumas padidina ankstyvo vairavimo elementų, padangų nusidėvėjimo tikimybę.

Ženklas, kad jūsų automobiliui reikalingas ratų balansavimas, yra

vibracijos pojūtis vairuojant;

padidėjęs padangų triukšmo lygis;

greitas padangų nusidėvėjimas.


DARBO EIGA IR KAINA

Pirmasis ratų balansavimo žingsnis yra padangų demontavimas ir diskų valymas nuo purvo naudojant specialų įrankį. Tada jie yra montuojami ant balansavimo mašinos, fiksuojami ir centruojami. Specialistas įveda duomenis apie standartinį disko dydį į kompiuterį, o prietaisas automatiškai apskaičiuoja, kur pridėti svarelį. Bendra paslaugos kaina priklauso nuo disko dydžio.

Ekspertai rekomenduoja planinį ratų balansavimą atlikti kas 5 tūkstančius kilometrų. Kai kuriais atvejais ši procedūra atliekama neplanuotai. Tai būtina jeigu:

Yra keičiamos sezoninės padangos;

pakeitus padangas ir (arba) diskus dėl susidėvėjimo ar pažeidimų.

Jei iškyla tokių problemų, patariame susisiekti su „Turboost“ specialistais Vilniuje ir patikrinti, ar nėra disbalanso. Mes garantuojame savo klientams patrauklias padangų montavimo kainas ir aptarnavimo efektyvumą.