Įmonės istorija


Įmonė TurboOST turbokompresorių pardavimo ir remonto rinkoje dirba nuo 1997 metų ir yra oficiali gamintojų Garrett, Mitsubishi, IHI, BorgWarner produkcijos platintoja. Mūsų įmonė plėtoja tris pagrindines darbų kryptis – tai naujų turbokompresorių pardavimas, turbokompresorių remontas, automobilių su turboįpūtimu remontas.

Didmeninės ir mažmeninės prekybos skyrius realizuoja Garrett, Mitsubishi, IHI, Holset, KKK, Schwitzer, Borg Warner, Toyota – originaliais turbokompresoriais lengviesiems ir krovininiams automobiliams, autobusams, spec. technikai, laivams ir traukiniams.

Turbokompresorių diagnostikos ir remonto skyrius turi remonto fondą, kuriame – daugiau nei penki šimtai skirtingų pavadinimų turbokompresorių ir jų atsarginių dalių, ir bet kokio sudėtingumo remontui skirta įranga.

TurboOST techninis centras turi visą reikalingą automobilių su turboįpūtimu diagnostikos ir remonto įrangą. Įpūtimo sistemos diagnostika ir turbokompresoriaus gedimo priežasties pašalinimas garantuoja ilgalaikį naujos turbinos veikimą.

Turbinų remontas