Pakabos/važiuoklės remontas


Automobilio pakabos remontas ir visa jo važiuoklė iš pirmo žvilgsnio nėra sudėtinga ir nereikalauja specialių žinių – bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Remontuojant pakabą pačiam, gali kilti daug klausimų, pavyzdžiui:

Kaip pakeisti rato guolį?

Kaip išpresuoti sailentbloką/įvorę neišimant svirties?

Kaip paskirstyti automobilio apkrovą keičiant naujas svirtis, kad nebūtų sugadinti sailentblokai/įvorės?

Kaip atskirti šarnyro bildėsi nuo stebulės(stupicos) guolio pašalinio garso?

Kad būtų išvengta šių klausimų ar kitų nestandartinių situacijų, nepatariame užsiimti savarankišku remontu, o kreipkitės į autoservisą.Vienas iš mūsų autoserviso veiklos sričių yra pakabos ir viso automobilio važiuoklės remontas.


Pakabos remonto paslaugas, apima:

Pakabos diagnostika. Tuo atveju, kai darbas susijęs su automobilio pakėlimu ant keltuvo(alyvos keitimas, stabdžių trinkelių keitimas ir pan.), Pakabos diagnostika yra nemokama!

Važiuoklės remontas;

Pakabos remontas;

Išankstinė pakabos diagnostika, atskleidžianti gedimus iš anksto, gali sutaupyti jūsų pinigus. Mūsų autoservisas teikia visas automobilio važiuoklės remonto ir diagnostikos paslaugas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, galime naudoti ir originalias dalis. Galutinį sprendimą priima klientas kartu su meistru, atsakingu už remontą.

Automobilio važiuoklės remontą apima preliminarią diagnozę. Diagnostikos užduotis – nustatyti net menkiausius gedimus, kurie ateityje gali sukelti rimtų problemų.


Į pakabos remonto paslaugų spektrą įeina:

Amortizatorių, atraminių guolių, spyruoklių diagnostika ir keitimas.

Stabdžių trinkelių, būgnų, žarnų ir diskų keitimas;

Priekinės pakabos remontas;

Galinės pakabos remontas;

Stabdžių sistemos sandarumo remontas;

Ratų guolių keitimas.


POREIKIS KREIPTIS Į AUTOSERVISĄ ATSIRANDA, KAI VAIRUOJANT AUTOMOBILĮ PASTEBITE GEDIMĄ, BILDĖSYS PAKABOJE VAŽIUOJANT, SUMAŽĖJĘS AUTOMOBILIO VALDYMAS, STABDŽIŲ SISTEMOS GEDIMAI.  MŪSŲ SPECIALISTAI GREITAI NUSTATYS ATSIRADUSIUS GEDIMUS IR PASIŪLYS GALIMUS JŲ TAISYMO VARIANTUS.